Wieczór panieński to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Wszak trudno wyobrazić sobie sytuację, w której przyszła panna młoda nie chciałaby spędzić tych kilku niezwykłych godzin w gronie najbliższych przyjaciółek. A ponieważ ten wieczór jest bardzo wyjątkowy, to należy zadbać o jego odpowiednią oprawę. Oto kilka propozycji na zorganizowanie tego niezwykłego wydarzenia..Kraków zwiedzany tramwajem - oferta TramParty
Niezwykle ciekawą propozycję dla wszystkich panien młodych i ich przyjaciółek posiada w swojej ofercie TramParty. W tym przypadku organizatorzy zapraszają na przejażdżkę po mieście zabytkowym tramwajem, z którego okien można podziwiać niezwykłe widoki. Sam tramwaj sprawia wrażenie zabytkowego, ale jego wnętrze jest w pełni nowoczesne. I taka też jest zabawa. Ekipa organizatorów - składająca się między innymi z motorniczego, dj-a czy fotografa - zapewnia zabawę na wieczorze panieńskim na najwyższym poziomie. A sam przebieg imprezy jest bardzo spersonalizowany i ułożony pod konkretne wymagania. Osoby biorące udział w przejażdżce mogą ograniczyć się jedynie do imprezy w tramwaju lub skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji - na przykład kolacji w restauracji lub wieczornego after party. Sama przejażdżka jest zaplanowana na około dwie godziny, podczas których uczestnicy doskonale się bawią.

Impreza w stylu Bollywood
Bollywood zdobywa coraz szersze grono zwolenników, a gorące tańce, przepiękne stroje i uwodzicielska muzyka zachwyca niemal każdego. Dlatego też jedną z propozycji na zorganizowanie wieczoru panieńskiego może być impreza nawiązująca do Bollywood. Taki charakter wieczoru panieńskiego na pewno spotka się z zachwytem wszystkich uczestniczących w nim pań, gdyż trudno się oprzeć egzotyce rodem z Indii. Jednocześnie taki pomysł daje bardzo wiele możliwości - od przystrojenia mieszkania (indyjskie figurki czy kolorowe chusty), poprzez odpowiedni strój i makijaż (klejnoty, tatuaże z henny czy kolorowe sukienki), aż do indyjskich przystawek i napojów. Wszystko to stworzy wyjątkowy nastrój.

Garden party
Garden party to doskonały pomysł na zorganizowanie wyjątkowego wieczoru panieńskiego. Tutaj niezbędne są dwa warunki - ciepły wieczór i własny ogród. W tym przypadku można zorganizować grilla lub zamówić gotowy catering - wszystko zależy od chęci i umiejętności kulinarnych. Garden party można połączyć z organizacją ogrodowego kina letniego. Wystarczy jedynie prześcieradło, projektor i zapas dobrych filmów - najlepiej romantycznych komedii. Impreza w ogrodzie - połączona z dobrym jedzeniem i ciekawym kinem- to doskonały pomysł na wieczór panieński.

Porwanie panny młodej
Porwanie panny młodej przez przystojnych kawalerów to staropolski zwyczaj weselny, który wciąż jest kultywowany w niektórych rejonach Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten pomysł wykorzystać podczas wieczoru panieńskiego. Wystarczy zorganizować kilku kolegów i porwać przyszłą pannę młodą na imprezę, której się nie spodziewa. Warunek niespodzianki jest jeden - wszystko musi pozostać w tajemnicy, aby bohaterka wydarzeń nie zorientowała się, iż koleżanki szykują jej coś tak wyjątkowego.

Babski wieczór przy winie
Wieczór panieński wcale nie musi być zorganizowany w sposób huczny i imprezowy. Równie dobrym pomysłem na spędzenie tego czasu jest babski wieczór przy winie. Dobry alkohol, smaczne przekąski, ulubiona muzyka, stare zdjęcia, wspomnienia i wspaniałe towarzystwo - czasami nie potrzeba nic więcej.

Zorganizowanie udanego i niezapomnianego wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Jednak wystarczy odrobina wyobraźni i dobra organizacja, aby wieczór na długo pozostał w pamięci.

Comments

Popular posts from this blog

Berrator - moja opinia u suplemencie.